Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
HİZMETLERİMİZ
Cilt Bakımı

Hatem Beauty ekibi sizin her zaman en iyisini düşünüyor. Cildimiz yeteri kadar su tüketmediğimiz zamanlarda ya da güneş ışınlarına fazlaca maruz kaldığı dönemlerde kurulaşır. Ayrıca yaşamsal faktörler de cildin zamanla kırışıklık, akne, sarkma ve leke gibi sorunlarla karşı karşıya kalmasına neden olur.

Bu gibi nedenlerden dolayı kişilerin cilt deformasyonlarının önüne geçebilmesi için düzenli olarak cilt bakımlarını yaptırması gerekmektedir.

CİLT BAKIMININ ARTILARI NELERDİR?

Hatem Beauty gibi doğru yerde ve işin uzmanı kişiler tarafından uygulanan profesyonel cilt bakımı seansları sonuçlarında; sivilce, siyah nokta ve akne sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Ayrıca cildinizdeki lekeler de Hatem Beauty uzman ekibinin uygulayacağı cilt bakımı ile giderilebilir.

Yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi,

Yine lifting uygulaması ile insan sağlığı için gerekli olan kolajen üretimi artırılabilir. Bu sayede yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılır.

Bir başka cilt bakım uygulaması ile cildinizdeki pigment farklılığının önüne geçilerek cilt tonunuz eşitlenebilir.

Komedon tedavisiyle ise siyah ve beyaz noktaların yok edilmesi mümkündür.

CİLT BAKIMI ORTALAMA KAÇ SAAT SÜRER?

Cilt bakımı uygulamaları yapılan işlem göre farklılık göstermekle beraber, ortalama 30-60 dakika sürer. Ancak dediğimiz gibi bu süre uygulamanın çeşidine ve kişilerin durumuna göre farklılık gösterebilir.

CİLT BAKIMI İÇİN YAŞ SINIRLAMASI VAR MIDIR?

Cilt bakımı, kişilerin ihtiyacına göre her yaşta yapılabilir. Genel bir açıklama yapmak gerekirse de ergenlik dönemi ile birlikte cilt bakımına başlamak doğru bir karar olacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta, işlemlerin her kişinin kendi cildine uygun bir şekilde yapılmasına dikkat etmek olacaktır. Bu nedenle Hatem Beauty ekibi olarak öncelikle misafirlerimizin cilt analizini yapıp, yapılması gereken işlemleri bu datalara göre belirliyoruz. Bahçeşehir bölgesinin en kaliteli güzellik merkezine sizleri de bekliyoruz.

Yorum bırakın
isim
muru duru
21 Mart 2020, 16:42
adsdsdsdsdsdsdsdsdsds
TÜM YORUMLARI OKUYUN
Cilt Bakımı
Buz Başlık Diode Lazer
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Manikür & Pedikür
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
El ve Ayak Bakımı
kalkan kiralık villa
kalkan villa
beylikdüzü lazer epilasyon
beylikdüzü güzellik salonu
kavbet kavbet giriş