Protez Tırnak
Protez Tırnak
HİZMETLERİMİZ
Protez Tırnak

Protez tırnak uygulamaları, sağlıklı bir şekilde uzamayan ve sürekli kırılan tırnaklar söz konusuysa tam bir kurtarıcıdır. Ayrıca, protez tırnak kısa sürede uygulanabiliyor olması nedeniyle de oldukça fazla tercih edilir.

Protez tırnak uygulamaları, bir saat gibi kısa bir sürede tırnaklarınızı istediğimiz boy ve şekle kavuşturabilir. Tüm bunların yanında, protez tırnak uygulamaları ile birlikte tırnaklarınız uzun bir süre bakımları yeni yapılmış gibi görünecektir.  

Protez tırnak işlemleri; hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen bayanlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan bay ve bayanlar için, tedavi amaçlı olarak da uygulanabilir.

Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır. 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.

MALZEME TÜRÜ AÇISINDAN KAÇ ÇEŞİT PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI VARDIR?

Protez tırnak uygulamaları kullanılan malzemeler açısından 3 farklı kola ayrılır. Bunlar jel protez tırnak uygulamaları, akrilik protez tırnak uygulamaları ve polly jel & akril jel protez tırnak uygulamaları olarak isimlendirilir.

UYGULAMA ÇEŞİDİ BAKIMINDAN KAÇ ÇEŞİT PROTEZ TIRNAK İŞLEMİ VARDIR?

Protez Tırnak; uygulama tekniği açısından ise şablon protez tırnak ve tip protez tırnak tekniği olarak ikiye ayrılmaktadır.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Cilt Bakımı
Buz Başlık Diode Lazer
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Manikür & Pedikür
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
El ve Ayak Bakımı
kalkan kiralık villa
kalkan villa
beylikdüzü lazer epilasyon
beylikdüzü güzellik salonu
kavbet kavbet giriş