Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj
HİZMETLERİMİZ
Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, tek kullanımlık steril iğnelerle ve doğal pigment boyalarla göz çizgisine, kaşa ve dudaklara yapılan dövme işlemidir. Kalıcı makyaj kişiyi en az on yaş genç ve cildi aydınlık, enerjik gösteren bir uygulamadır.  

KALICI MAKYAJ KİMLER İÇİN ÖNERİLİR?

Özellikle çalışma temposu yoğun olan kadınlar kalıcı makyaj uygulamalarını kullanmalıdır.

Kaşları seyrek olan kişiler ya da yine kaşları herhangi bir hastalık ve kaza nedeniyle dökülmüş kişiler de kalıcı makyajın avantajlarından yararlanabilir.

Kalıcı makyajın önerildiği bir başka grup ise kozmetik ürünlerine karşı hassas göz yapısına sahip olanlar kişilerdir.

Kirpikleri seyrek ve kısa olanlar, ağır ve stresli işlerde çalışanlar sporcular, atletizm ve yüzmeyle ilgilenenler, sahne sanatlarıyla uğraşıp göz önünde olanlar, asimetrik göz, dudak hatlarına sahip olanlar, makyajının dağılmasını istemeyenler kalıcı makyaj uygulamalarına sıklıkla başvuran gruplar arasındadır.

KALICI MAKYAJ GÜVENLİ Mİ?

Kalıcı makyaj işlemi sırasında hijyen önemlidir. Kullanılan renk pigmentlerinin hepsi doğal olup tek kullanımlıktır. Steril malzemelerden yapılmıştır. Böylece uygulamanın yapılması esnasında herhangi bir hastalığın bulaşma riski düşüktür. Mikro steril iğne, kalıcı ve doğal renklere sahip olan pigment boyaya batırılarak kişinin istediği şekilde bölgeye uygulanır. İşlem sırasında cilt önce hafif bir şekilde kaldırılır ve renk uygulanır. Oluşan hafif sızı çabuk geçer. Kalıcı bir yan etki yaratmadığı için kişi normal hayatına çok kısa sürede dönebilmektedir.

KALICI MAKYAJ AĞRI YAPAR MI?

Kalıcı makyaj uygulaması yaptıran kişi, işlem sırasında hafif bir batma hissi yaşayabilir. Bu kişinin ağrı duyarlığına göre değişim gösterebilir. Kişinin ağrı hissini en az seviyeye indirmek adına, uygulamayı gerçekleştiren uzman tarafından bölgeye uyuşturma özelliğine sahip yağlar sürülür ve yüzeysel anestezi yapılır. İşlemin süresi kişinin hassaslığına, cildinin nem oranına, elastikiyetine göre farklılık gösterebilir. İşlemler ortalama olarak en fazla 2-3 saat sürmektedir.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Cilt Bakımı
Buz Başlık Diode Lazer
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Manikür & Pedikür
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
El ve Ayak Bakımı
kalkan kiralık villa
kalkan villa
beylikdüzü lazer epilasyon
beylikdüzü güzellik salonu
kavbet kavbet giriş