Buz Başlık Diode Lazer
Buz Başlık Diode Lazer
HİZMETLERİMİZ
Buz Başlık Diode Lazer

Hatem Beauty olarak güzellik ve teknolojiyi aynı uygulamalar içinde buluşturuyoruz. Buz başlıklı diode lazer de bu uygulamalarımızdan biri… Buz başlıklı diode lazer oldukça güvenli ve FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazıdır. Diğer lazer cihazlarına göre artısı, derin yerleşimli kıllar üzerinde dahi çok daha etkili sonuçlar almasıdır. Özellikle sırt bölgesindeki kalın kıllar için en etkili lazer cihazlarından biri olarak gösterilmektedir.

BUZ BAŞLIKLI DİODE LAZER UYGULAMASINDA ACI YAŞANIR MI?

Kökleri yakarken aynı zamanda buz uygulayarak acı ve ağrı hissinin önüne geçen buz başlıklı diode lazer ile uygulama esnasında adeta bir masaj konforuna ulaşırsınız. Bir diğer artısını da bütün cilt çeşitlerine her mevsimde uygulanabilir olması olarak açıklayabiliriz. Koyu tondaki ciltlerde bile buz başlıklı diode lazer ile büyük başarı sağlanır. Bu alanda diyot lazer uygulaması buz başlığı ile çok daha konforlu bir epilasyon sağlayacaktır.

BUZ BAŞLIKLI DİODE LAZER HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Koltuk altı, sırt, genital bölge, kollar, bikini bölgesi, bacaklar, ense, çene, yüz ve boyun bölgesinde de uygulanabilir. Bunların yanında diyot lazer uygulaması sonrası ciltte hassasiyet ve kısa süreli kızarıklıklar olabilir. Kısa zamanda bu etkilerde ortadan kalkar.

BUZ BAŞLIKLI DİODE LAZER KAÇ SEANS UYGULANMALIDIR?

Buz başlıklı diode lazer uygulamasında seans sayıları ve süreleri uygulama alanına ve kişiye göre değişekenlik gösterir. Kişinin cilt ve kıl tipi, kıl yoğunluğuna bağlı olarak uygulamalardan sonuç alma süreleri farklıdır. Ortalama olarak 6 ile 8 diode lazer seans sayısında hedeflenen sonuçlara ulaşılabiliyor.  

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Cilt Bakımı
Buz Başlık Diode Lazer
İpek Kirpik
Kaş & Kirpik Laminasyonu
Protez Tırnak
Kalıcı Makyaj
Manikür & Pedikür
Bölgesel Zayıflama
Kalıcı Oje
El ve Ayak Bakımı
kalkan kiralık villa
kalkan villa
beylikdüzü lazer epilasyon
beylikdüzü güzellik salonu
kavbet kavbet giriş